Tatuaże w opakowaniach Drobisiów!

Akcja trwa od 21.08 do 29.09.2017

lub do wyczerpania zapasów

Pobierz regulamin

Jak ożywić interaktywny Tatuaż:

Aplikacja działa tylko ze specjalnie przygotowanymi Tatuażami zmywalnymi Drobisie Live Tattoos, dostępnymi w opakowaniach produktów linii Drobisie firmy Drobimex. Po naklejeniu interaktywnego tatuażu włącz aplikację, skieruj aparat swojego mobilnego urządzenia na Tatuaż i zobacz jak pojawia się animacja 3D.

Pamiętaj! Tatuaże przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia, ze względu na możliwość zadławienia się małymi elementami.

Życzymy Wspaniałej Zabawy!

Drobisie Live Tattoos

Aplikacja dostępna na:

Jeżeli masz pytania lub uwagi napisz do nas!

Formularz kontaktowy

Zgodnie z Art. 13. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drobimex Sp. z o.o. z siedzibą w (70-846) Szczecinie przy ul. Kniewskiej 6 – jako Administratora Danych, w celach opracowania i udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne w celach opracowania i udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie. Informujemy, że serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies (więcej informacji: www.drobimex.pl/polityka-cookies). Osobie, której dane dotyczą przysługują następujące prawa: dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przysługuje Państwu również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli chcą Państwo skorzystać z wyżej wymienionych praw, bądź mają jakieś pytania w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w naszej firmie prosimy o kontakt na adres: kontakt@drobimex.pl.