Deprecated: strlen(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/drob1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/utils.php on line 445
Kontakt – Drobisie uwielbiane przez dzieci wędliny

Kontakt

91 4647 254

marketing@drobimex.pl

Adres

Drobimex Sp. z o.o., ul. Kniewska 6, 70-846 Szczecin

Formularz kontaktowy

    Zgodnie z Art. 13. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drobimex Sp. z o.o. z siedzibą w (70-846) Szczecinie przy ul. Kniewskiej 6 – jako Administratora Danych, w celach opracowania i udzielenia odpowiedzi na moje zgłoszenie.
    Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne w celach opracowania i udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie. Informujemy, że serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies (więcej informacji: www.drobimex.pl/polityka-cookies). Osobie, której dane dotyczą przysługują następujące prawa: dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania danych, ograniczenia przetwarzania, żądania usunięcia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przysługuje Państwu również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo skorzystać z wyżej wymienionych praw, bądź mają jakieś pytania w związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w naszej firmie prosimy o kontakt na adres: kontakt@drobimex.pl.

    [recaptcha class:col-12 class:col-lg-auto]