Deprecated: strlen(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/drob1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/utils.php on line 445
O Drobisiach – Drobisie uwielbiane przez dzieci wędliny

O Drobisiach

Linia Drobisie od lat jest bardzo dobrze rozpoznawalna wśród dzieci, a jej stale rosnąca popularność zachęca nas do poszerzenia tego asortymentu.

Obecnie linię stanowią 2 certyfikowane produkty bezglutenowe
bogate w cenne dla dzieci białko:

Nasze produkty

Produkty nie zawierają dodatku fosforanów ani glutaminianu monosodowego. Drobisie dostępne są w unikalnych kształtach i lubianych przez dzieci smakach, przygotowanym z myślą o najmłodszych jak nasze Drobisiowe paróweczki 250 g oraz straszych dzieciach, które z chęcią sięgają po Drobisiowe Parówki 170 g.

Drobisie stanowią doskonałą przekąskę zarówno na ciepło, jak i na zimno oraz są dostępne w znanych sieciach handlowych oraz w osiedlowych sklepach i sklepikach.

chmurki chmurki

Linia drobisie

Dzieci zwracają uwagę na ich radosne, kolorowe i wyróżniające się na sklepowych półkach opakowania. Z punktu widzenia rodziców czy opiekunów ważniejsze są natomiast walory odżywcze danych produktów jak np. niska zawartość tłuszczu, wysoka zawartość mięsa itd. Nasze opakowania spełniają jedno i drugie kryterium.